Perla Lux Villas, 3 soveroms villa med takterrasse og basseng i San Javier
699 950
Varianter opp til
799 950

Lokasjon

Nærmeste by San Javier

Vakre ett plans villaer med dobbel garasje på store tomtestørrelser beliggende i boligområde i San Javier

Perla Lux Villas ligger i den populære kystbyen San Javier...
Disse harmoniske og ultrastilfulle hjemmene er luksuriøst designet og kombinerer finish av høyeste kvalitet, med førsteklasses materialer – bygget på sjenerøse tomtestørrelser på ca. 600m2.

Disse luksushusene kommer med en dobbel garasje og er bygget på ett plan som inkluderer tre store soverom (hovedsoverom med eget bad) og ytterligere et familiebad. Hovedsalongen har høye tak med den viktige "åpen plan" moderne følelsen, på baksiden kommer et fullt utstyrt kjøkken med hvitevarer og øy med spisebord - på siden av kjøkkenet har du tilgang til et separat vaskerom og bod.

Det elegante åpne konseptet i hovedsalongen er omgitt av store skyvevinduer fra gulv til tak som gir naturlig dagslys hele dagen med direkte tilgang til den store terrassen med grillutstyr og til det private svømmebassenget og hagen.
Utenfor har du tilgang til privat taksolarium med pergola og sommerkjøkken.
Bare tre tomter er tilgjengelige for disse fantastiske boligene, som ligger i hjertet av San Javier, en fungerende spansk by med alle fasiliteter bare noen minutters gange unna.

KUN 3 moderne villaer på ett plan  - Alle nyter sjenerøse tomtestørrelser, dobbel garasje, privat svømmebasseng og taksolarium.

Beskrivelse

Pris: 699 950
Kompleksets navn: Perla Lux Villas
Varianter opp til: 799 950
Soverom: 3
Bad: 2
Areal: 169
Tomt: 600
Takterrasse: 70
Bygget: 2024

Detaljer

Hvitevarer
Innebygde garderobeskap
Klargjort for Kabel TV
Klargjort for Bredbånd
Lagringsrom
Terrasse
Takterrasse

Hva er utendørs

Privat Basseng
Egen hage

Utsikt mot

Privat hage
Bassengområde

Sikkerhet

Ståldør
Inngjerdet område

Boligens varme & klima

Klargjort for Aircondition
Gulvvarme Bad
El. solskjerming

Avstander

Strand : 3.2 km
Flyplass : 31.9 km
Golfbane : 3.7 km
Restaurant : 300 m
Matbutikker : 450 m

Nær

Supermarked
Restauranter
Strand
By
Busstopp
Sentrum
Sjø

Kart

Plantegninger


Nyttige linker


Lignende boliger

ALEJANDRA XI L3 San Javier
Nytt
Luksuriøs 3-soveroms villa i San Javier med stor takterrasse og privat basseng. Moderne design med høy kvalitet materialer, nær stranden og sentrale fasiliteter. 35 minutter fra Murcia Corvera flyplass.
Soverom: 3 Bad: 2 Areal: 110
ALEJANDRA XI San Javier
Nytt
Luksuriøs 3-soveroms villa i San Javier med stor takterrasse og privat basseng. Moderne design med høykvalitets materialer, nær stranden og sentrale fasiliteter. 35 minutter fra Murcia Corvera flyplass.
Soverom: 3 Bad: 2 Areal: 100
Tindra Homes Golf San Javier
Nytt
Helt nye villaer med 3 soverom og privat svømmebasseng i Roda, Murcia nær golfbanen og de vakre Mar Menor-strendene! Disse moderne to-etasjes eiendommene består av tre soverom, to eller tre bad med gulvvarme, moderne kjøkken, intercomsystem, forhåndsinstallasjon for klimaanlegg (varm/kald), en romslig stue/spisestue med store vinduer som gir naturlig lys til flom gjennom og fører til en privat hage med terrasse, et privat svømmebasseng og parkering. Villaene ligger i første linje på golfbanen. Kvaliteten på disse eiendommene, kombinert med den praktfulle utsikten over golfbanen, bidrar til å skape det perfekte luksushjemmet. Fra feriestedet er du kun få minutters gange fra alle fasiliteter, supermarkeder, barer, restauranter, banker osv. Strendene i Los Narejos og Los Alcazares er 1,5 km fra feriestedet og mindre enn 20 minutters kjøring fra Murcia flyplass.
Soverom: 3 Bad: 2 Areal: 132.91

Pål Kristiansen

Anbefalte

Property Types

Copyright © 2024 Solimar